-18%

LG Nano Cell 50NANO753PR 4K UHD Smart

40.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806091462138 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α5 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: дa, WebOS
HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaling, NanoCell технологија
Моќност на звучниците: 20W, AI Sound
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, NETFLIX
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot, Bluetooth, RF влез, -ARC
Simplink (HDMI CEC), Miracast, DLNA, дигитален аудио излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.