-13%

LG 65QNED826QB QNED 4K Ultra HD Smart

69.900,00 ден

Нема залиха

SKU: 8806091640277 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран QDOWN (QNED)
Димензија на екран 65″
Резолуција на екран 4K (3840×2160)

Тип на тјунер DVB-C, DVB-T2/T, DVB-S2/S
Smart TV ДА
Оперативен систем webOS Smart TV
Wi-Fi ДА (802.11ac)
DLNA ДА
Bluetooth ДА (V5.0)
HDR HDR10 Pro
Звук DOLBY ATMOS
HDMI 4
USB 3
LAN ДА
Дигитален аудио излез ДА
CI CI+1.4
HDMI-CEC ДА
Димензии со постоље (ШxВxД) 1452 x 911 x 336  mm
Димензии без постоље (ШxВxД) 1452 x 839 x 45  mm
Боја црна
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

65" (165 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.