-16%

Калорифер Iskra FH 202

1.590,00 ден

калорифер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3830076851940 Категорија:

Опис

Тип на уред калорифер
Напон, V 220-240, 50Hz
Моќност, W 1700  – 2000
Термостат механички
Димензии (В х Ш х Д), cm 108 х 243 х 278
Должина на кабел, m 1,5
Тежина, kg 1,0
Дополнителни информации индикатор за работа
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.