-11%

Simfer S4250KV 2500W

3.990,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8699272854750 Категории: ,

Опис

Моќност : 2500W
Термостат
Напон : 230в
Подесување на температурата
Заштита од прегревање
Можност за закачување на ѕид
Тежина : 8,5кг

Дополнителни информации

Производител

Simfer

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.