-11%

Ледомат Gorenje IMD1200W

8.990,00 ден

Ледомат

Нема залиха

SKU: 3838782497315 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат Ледомат
Начин на управување Електронско управување
Брзината на правење коцки мраз 9 минути
Дневна количина на лед 12 кг
Сад за вода 1,8 l
Големина на коцка лед XL
Димензии  (Ш х В х Д), мм 310 x 210 x 325
Тежина, КГ 7,5
Разладувачка течност R600A
Дополнителни функции Сад кој се отстранува
Индикатор за ниско ниво на вода
Индикатор за ниво на лед
Вклучени додатоци: Шпатула
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.