-13%

Steam generator iron Philips GC6815/20

9.990,00 ден

Парна станица

Нема залиха

SKU: 8710103963172 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 2400
Капацитет на садот за вода, л 1.3
Работа со засилувач на пареа, г 360
Непрекинато работење, г/мин 120
Максимален притисок на пареа, бар 6
Должина на кабел, м 1.65
Карактеристики време за припремање 2 минути, паметно чистење на калкот, автоматско исклучување за безбедност, може да се полни секое време за време на пеглањето, компакт систем за запирање капка по капка, соодветен за тешка вода, функција за вертикална пареа, прскање со вода, мод за штедење струја, отстранување бигор и чистење, индикатор за прецизност, индикатор светлосен, индикатор звучен, погодна за сите материјали, без изгоретини, процесор за паметнo управување, мотор на пареа ProVelocity, сад за складирање на калкот
Тежина 2.72
Димензии на апаратот (Ш x В x Д),мм 201 x 222 x 384
Боја сина
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.