-19%

Соковник Gorenje JC4800VWY

8.490,00 ден

Соковник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942067648 Категорија:

Опис

Основни информации

Тип на апарат

Соковник

Материјал на куќиште

Пластика + метал

Материјал на филтерот

Инокс

Ефикасност

Моќност на моторот (max)

200 W

Број на вртежи (макс. – мин.)

80 rpm

Волумен на садот за сок

0.6 l

Волумен на садот за пулпа

0.6 l

Управување

On/off копче

Со копче

Начин на работа на соковникот

Slow juicer – постепено цедење со сврделот

Карактеристики

Лесно чистење

Да

Реверзибилно работење (обратно движење)

Да

Опрема

Филтри

Филтер од фина мрежа

Додатоци

Четка за чистење за лесно одржување

Да

Технички податоци

Должина на приклучен кабел

1000 mm

Ширина

150 mm

Висина

455 mm

Длабочина

180 mm

Ширина на спакуван производ

207 mm

Висина на спакуван производ

440 mm

Длабочина на спакуван производ

356 mm

Нето тежина на апаратот

4.2 kg

Бруто тежина на апаратот

5.601 kg

Код

513145

EAN Код

3838942067648

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.