-41%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Слушалки Lobod K L118B Bluetooth

290 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311007717 Категории: ,

Опис

Должина на кабел:62cm
Bluetooth 4.1 /
Фреквенција 20HZ – 20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.