-18%

Правосмукалка Gorenje VC1601BUWD

6.590,00 ден

Правосмукалка Gorenje

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782071218 Категорија:

Опис

</table

Моќност, W 1600 W
Батерија /
Безжична употреба /
Бучност
78 dB(A)
Волумен на садот за прашина / вреќичка 10 l / 5 l
Филтри 1 ХЕПА филтер
Дополнителни информации
Со вреќичка или сад за прашина
За суво и мокро чистење
Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.