-10%

Плински регулатор

190,00 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 600100172463 Категорија:

Опис

Тип на апарат Плински регулатор
Гаранција 24 месеци

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.