-13%

Gorenje PBS02S

2.790,00 ден

Пица сет

Нема залиха

SKU: 3838782010521 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Пекач на пица
Материјал на чинија: Кордиерит
Материјал на кора: Инокс
Димензии (ШхВхД): 380x355x20 mm
Тежина на апаратот: 5.5 kg
Цврст камен од 20 mm kој ја впива
и рамномерно ја дистрибуира топлината.
Во исто време го апсорбира вишокот на влага,
за совршена, крцкава кора и тесто
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.