Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Gorenje HS110BK

1.990 ден

Пегла за коса

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782431302 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Пегла за коса
Материјал на куќиште: Пластично
Материјал на плочките: Керамички плочки
Moжност за закачување: Да
Кабел кој се ротира 360°: Да
Приклучна моќ: 55 W
Начин на управување: Електронско управување
Регулирање на температурата: Дигитален
Дополнителна нега со јонизатор: Да
Подвижни плочки: Да
Заклучување: Да
Должина на плочките: 110 mm
Должина на приклучен кабел: 1.8 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.