Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Миксер Gorenje M420CW

1.890 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782393037 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Миксер
Материјал на куќиште: Пластично
Тип на моторот: AC мотор за сигурно работење
Моќност на моторот (max): 450 W
Број на степени на вентилаторот: 5
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста:  Да
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Да
Лесно чистење: Да
Складирање на кабелот за напојување: Простор за сместување на кабелот
Должина на приклучен кабел: 1.3 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

450W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.