-16%

Микробранова печка Gorenje MO20A3W

6.090,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782176517 Категорија:

Опис

Волумен 20L
Нивоа на моќност 5
Максимална моќност на микробрановата 800 Wме
Димензија на ротирачката чинија 270 mm
Бучност 60 dB(A)
Димензии (Ш х В х Д), мм 451 x 257 x 343
Приклучна моќ 220-240 V
Тежина, КГ 11
Дополнителни функции Електронско управување
Ротирачка стаклена чинија
AquaClean функција

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)
Паметно управување
Автоматско мени
Заклучување на контролен панел
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.