-15%

Кафемат Bosch TKA 6A041

4.990,00 ден

Кафемат

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4242002874340 Категорија:

Опис

Моќност, W 1200
Kапацитет 1,25 L
Боја сива
Дополнителни функции
Сад за вода со вградена рачка
Индикатор за работа
Ограничување на температурата
Димензии (В х Ш х Д), mm 355 x 230 x 285
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Моќност

1200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.