-17%

Калорифер Макс КФ 903

990,00 ден

Калорифер

Нема залиха

SKU: 5310311001432 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

2 нивоа на моќност: 750 W/1500 W
Керамички грејачи
Прилагодлив термостат
Заштита од прегревање
Индикаторска сијаличка
Сигурносно копче при превртување на уредот

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.