Електрично ѓезве за турско кафе Gorenje TCM330B

1.590,00 ден

Електрично ѓезве

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782346712 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Електрично ѓезве за турско кафе
Материјал на куќиште: Пластично
On/off копче: Да
Индикатор за работење: Црвен индикатор за работа
Термостат: Strix
Ротација 360°: Да
Заштита од прегревање: Да
Заштита од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот: Да
Сигурносен систем: Да
Филтер против бигор кој се отстранува: Не
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност
Основа: Да
Лесно чистење: Да
Приклучна моќ:   550W

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

550W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.