-9%

Електрично решо дупло Mesko MS 6509

2.090,00 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5908256839137 Категорија:

Опис

Моќност: 2000W
Материјал: Легиран челик
Дијаметар на грејни плочи: 150mm/150mm
Контрола на температурата на термостатот
Прилагодувачи на температурата
Материјал на копчиња: Полимер
Димензии: 47 x 8 x 30 cm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Mesko

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.