-20%

Електрична рерна Gorenje BSA6737E15X

19.990,00 ден

електрична рерна

Нема залиха

SKU: 3838782477928 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Максимална температура на рерната 300 °C
Максимална површина на тавата за печење 1360 cm²
Регулирање на температурата механичко
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 х 595 х 564
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 590 х 550
Тежина, КГ 31 kg
Боја инкос
Дополнителни функции Push pull копчиња
SoftOpen и GentleClose шарка на вратата
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува

Брзо загревање (FastPreheat)
Голем инфра грејач со вентилатор
Печење на топол воздух (AirFry)
Кружен грејач со пареа
GentleBake
Функција за пица
Печење замрзнати јадења (FrozenBake)
Одмрзнување (Defrost)

Чистење со AquaClean функција

Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.