-20%

Електрична рерна Gorenje BOSX6737E06BG

17.090,00 ден

електрична рерна

Нема залиха

SKU: 3838782528637 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Максимална температура на рерната 300 °C
Максимална површина на тавата за печење 1360 cm²
Регулирање на температурата механичко
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 х 595 х 564
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 590 х 550
Тежина, КГ 31 kg
Боја Црна
Дополнителни функции Push pull копчиња
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува

Брзо загревање (FastPreheat)
Голем инфра грејач со вентилатор
Печење на топол воздух (AirFry)
Кружен грејач со пареа
GentleBake
Функција за пица
Печење замрзнати јадења (FrozenBake)
Одмрзнување (Defrost)
Чистење со AquaClean функција
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.