-22%

Електрична рерна Gorenje BOS6737E13X

17.990,00 ден

електрична рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782477102 Категории: ,

Опис

Енергетска класа А
Максимална температура на рерната 300 °C
Максимална површина на тавата за печење 1360 cm²
Регулирање на температурата механичко
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 х 595 х 564
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 590 х 550
Тежина, КГ 31 kg
Боја Инокс
Дополнителни функции Push pull копчиња
SoftOpen и GentleClose шарка на вратата
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува

Брзо загревање (FastPreheat)
Голем инфра грејач со вентилатор
Печење на топол воздух (AirFry)
Кружен грејач со пареа
GentleBake
Функција за пица
Печење замрзнати јадења (FrozenBake)
Одмрзнување (Defrost)

Чистење со AquaClean функција

Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.