Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1110 ден месечно.

Вградна микробранова Gorenje BM235ORAB

18.990 ден

Вградна микробранова

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Микробранова печка со грил
Линија: Gorenje by Ora-Ito 2
Боја: Црна
Материјал на управувачката плоча: Стакло
Матерјал на внатрешноста на рерната: Рерна од не’рѓосувачки челик
Материјал на управувачката плоча: Стакло
Начин на отварање на вратата: Рачка
Начин на загревање: Кварцно
Волумен: 23 l
Нивоа на моќност: 5
Број на меморирани програми: 8
Максимална моќност на микробрановата: 900 W
Моќност на инфра грејачот: 1200 W
Димензија на ротирачката чинија: 270 mm
Начин на управување: Команди на допир
Начин на управување: Електронско управување
Дисплеј за прикажување на времето: Да
Број на програми со грил: 2
Број на комбинирани опции на загревање: 2
Комбинирано греење: Микробранови + грил
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Повеќе начини на готвење: Не
Автоматско мени: Да
Дефиниран старт: Да
Одмрзнување според време или тежина: Функција одмрзнување според тежината
Функција SmartDisplay: Да
Логичен избор: Да
Звучен сигнал: Да, нема можност за исклучување
Ротациона решетка за грил: Ротирачка решетка за скара
Чинија што се врти: Ротирачка стаклена чинија
Заклучување за заштита од деца: Заклучување на контролен панел
Бучност: 58 dB(A)
Ширина на внатрешен простор: 348 mm
Висина на внатрешен простор: 213 mm
Длабочина на внатрешен простор: 334 mm
Ширина на просторот за монтажа макс: 566 mm
Ширина на просторот за монтажа мин.: 560 mm
Висина на просторот за монтажа макс: 380 mm
Висина на просторот за монтажа мин: 365 mm
Длабочина на просторот за монтажа мин: 550 mm

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.