-16%

Апарат за турско кафе Max NE 303 Inox

1.090,00 ден

Апарат за турско кафе

Нема залиха

SKU: 5310311005898 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 1000
Капацитет на вода 400 ml
Дополнителни функции
Инокс сад
Садот е со два одливи
погодно за користење и за леваци
Копче ON/OF
Скриен грејач
База со кабел
Време на зовривање: 2 min
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

MAX

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.