Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 470 ден месечно.

Апарат за кафе Gorenje ESCM15DBK

7.990 ден

Апарат за кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782463778 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Апарат за кафе
Подготовка на кафе: Кафемат за еспресо
Начин на подготовка на кафе: Мелено кафе
Посебен сад за вода(подвижен): Да
Приклучна моќ: 1100 W

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

1100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.