Vu+ Tuner MTSIF Dual DVB-T2

Тјунер

SKU: 8809288541746 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тјунер за Ultimo 4K, Uno 4K SE, Duo 4K
Овозможува снимање канали од 2 DVB-T2 Muxes (фреквенција) истовремено
Опсег на влезна фреквенција: VHF 174~230MHZ, UHF 470~862MHZ
Ширина на опсег : VHF 174~230MHZ, UHF 470~862MHZ
Влезна импеданца: 75 Ω
Тјунер влез /излез: IEC конектор

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.