-22%

VOX LED 32CBH100B

6.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608194 Категории: ,

Опис

Тип на екран
Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 32″/ 81cm
Резолуција на екран, pixel
HD Ready (1366×768)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz
60 Hz
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Google TV
Wi-Fi да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук
2 x 6W RMS
HDMI 2
USB 1
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI да
HDMI-CEC да
Дополнителни функции Googlecast, Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 728x453x172
Димензии без постоље (ШxВxД) 728x453x72
Боја црна
Гаранција 36 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

HD

Големина на екран

32" (81 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.