-17%

Прочистувач на воздух GRUNLUFT VK-6066

9.490,00 ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

ФилтриPre + HEPA + Activated carbon

Моќност, W 40
Простор на прочистување 40-45 m²
Капацитет 400 m³/h
Бучност dB 32-52
Димензии (Ш x В x Д) 285 x 550 x 285
Филтри Pre + HEPA + Activated carbon
Дополнителни функции Индикатор за промена на филтер
Сензор за квалитет на воздухот
Tајмер
Wi-Fi функција
4 нивоа на вентилаторот
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Grunluft

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.