-25%

Mitsubishi PAC-TH011TH2-E

2.990,00 ден

Mitsubishi Electric контролна единица за FTC6 системи

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на производ температурна сонда
Компатибилност Mitusbishi Electric системи со топлинска пумпа

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.