MAX NE 201A Црвено

1.190,00 ден

Апарат за турско кафе

Нема залиха

SKU: 5310311003665 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип: електрично ѓезве
Моќност: 650 W
Капацитет на вода: 270 мл
Време на зовривање: 2 мин
On/off копче
Скриен греjач
Лесен за употреба
База со кабел
Куќиште од високо квалитетна ABS пластика, која не испушта отровни материи и е произведена по сите безбедносни и здравствени стандарди
Може да се користи за подготовка на различни топли пијалоци: кафе, топло чоколадо, какао, салеп…
Ѓезвето се oдделува од базата

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.