-19%

LG 65UR78006LK

41.900,00 ден

Нема залиха

SKU: 8806087095357 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран, “/cm 65″ / 165cm
Резолуција на екран, pixel Ultra HD, 4k
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 50
Процеор α5 AI Processor 4K Gen6
Тип на тјунер DVB-T, DVB-C, DVB-S
Smart TV да
Оперативен систем webOS 23
Wi-Fi да
DLNA да
Bluetooth да, 5.0
HDR HDR10 / HLG
Звук AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix), 20W, 2.0
HDMI x3 (supports 4K 120Hz, VRR, ALLM as specified in HDMI 2.1 on all ports)
USB x2 (v 2.0)
LAN x1
Дигитален аудио излез да
CI х1
HDMI-CEC да
Дополнителни функции AI Brightness Control,
FILMMAKER MODE™,
AI Upscaling,
Dynamic Tone Mapping,
Picture Mode: Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, ISF Bright Room, ISF Dark Room
Димензии со постоље (ШxВxД) 1454 x 903 x 269
Димензии без постоље (ШxВxД) 1454x838x57.7
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

LG

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

65" (165 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.