-11%

Iskra P-2845

790,00 ден

Антена

Нема залиха

SKU: 3831002912988 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Канали (freq.): UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)
Број на елементи: 28
Пасивно појачување: 9,5 dB(i)
Активно појачување: 24,5 dB(i)
Однос напред назад: 24 dB
Ширина на агол: Хоризонтално 43-45°; Вертикално 55-46°
Должина на антената: 106 cm
Отпорност: 75 Ohm
Наклон: 0°
Монтирање на столб со ширина: 20-50 mm

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.