-13%

Iskra KR-F UHF/UHF/UHF+

690,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3831002933884 Категорија:

Опис

Се користи за комбинирање на 3 антени за 1 излез
Може да се монтира на цевка или ѕид
За внатрешна или надворешна употреба
Влез 1: UHF (470-870 MHz)
Влез 2: UHF (470-870 MHz)
Влез 3: UHF (470-870 MHz) со power pass
Отпорност: 75 Ohm
Конектори: 4 x женски F конектори

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.