-10%

Iskra ПН 2500 конвектор

5.590,00 ден

Електричен панел

Нема залиха

SKU: 3830042565161 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 2500 W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Регулација: Термостат
Самостоен со можност за монтажа на ѕид
Функција за чување на топлината
Термичка заштита
Индикатор за статус
Димензии: (В x Ш x Д) 500 x 940 x 120 mm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Моќност

2500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.