-6%

Gorenje FDK24DW

2.990,00 ден

Апарат за сушење храна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942927034 Категорија:

Опис

Моќност на грејачот: 380 W
ЛЕД дисплеј
Време за сушење: 0.5h – 19.5h
Рамномерно сушење на сите нивоа
Број на садови за сушење: 5
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност
Дијаметар на садот: 310 mm
Електронски тајмер
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.