-21%

Смути Gorenje BSM600E

1.890,00 ден

Соковник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782512803 Категорија:

Опис

Основни информации

Тип на апарат

Смути

Материјал на куќиште

Пластика + метал

Материјал на ножот

Инокс

Тип на сечилото за сечкање

Ефикасно четиристрано сечило

Тип на моторот

AC мотор за сигурно работење

Ефикасност

Моќност на моторот (max)

320 W

Приклучна моќ

320 W

Волумен на садот

0.6 l

Управување

Дисплеј

Не

On/off копче

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Регулација на брзината

Не

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Не

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Не

 Параметри за време за целосно прилагодување

Не

Карактеристики

Лесно чистење

Да

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Не

Тивка работа (SilentPower)

Не

Суво мешање

Не

Сад за носење

Да

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Да

Отворање на капакот

Да

Простор за складирање на додатоците

Не

Опрема

Садови за готвење

Долготраен пластичен сад за мешање

Поттурнувач

Не

Сигурност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Не

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Да

Додатоци

Дополнителен сад

Не

Сад за дозирање вода

Не

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Да

Ногарки за стабилност

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Технички податоци

Должина на приклучен кабел

900 mm

Ширина

130 mm

Висина

400 mm

Длабочина

140 mm

Ширина на спакуван производ

214 mm

Висина на спакуван производ

198 mm

Длабочина на спакуван производ

100 mm

Нето тежина на апаратот

1.5 kg

Бруто тежина на апаратот

1.7 kg

Код

738612

EAN Код

3838782512803

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.