-25%

VK-6080B

4.490,00 ден

Прочистувач на воздух

Нема залиха

SKU: 5310343007631 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 30-35 W
Простор на прочистување: 15-18 m²
Капацитет: 150 m³/h
Бучава: 28-49 dB
Брзина на перките (1,2,3)
Филтри: Pre + HEPA + Activated carbon
Индикатор за промена на филтер, тајмер, Wi-Fi функција, AQ индикатор, режим за спиење
Димензии: 215 x 365 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

VORK

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.