Прочистувач на воздух FILLO

3.990,00 ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310343007617 Категорија:

Опис

Моќност: 35 W
Простор на прoчистување: 11 m2
Капацитет: 90 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
3 начини на работа
Димензии: 195 x 195 x 403 mm
Teжина: 2.3 kg
Ноќно светло
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

INVITOP

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.