-6%

Прочистувач на воздух MAX

7.990,00 ден

Прочистувач на воздух

Нема залиха

SKU: 5310343007587 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 50 W
Простор на прочистување: 50 m2
Капацитет: 400 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
Поврзување со Wi-Fi
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло
Teжина: 4.6 kg
Димензии: 270 x 303 x 497 mm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

INVITOP

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.