-13%

Правосмукалка Gorenje VC2221PSBKR

6.090,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782071188 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Правосмукалка
Тип на правосмукалка: Со вреќичка
Вид на правосмукалка: За суво чистење
Материјал на куќиште: Пластично
Боја: Црна
Тип на цевка: Телескопска
Материјал на цевката: Метал
Моќност на моторот: 2200 W
Моќ на всисување: 420 W
Волумен на вреќичката: 3 l
Управувачка локација: Контрола на апаратот
Регулирање на моќноста: Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот
Мек старт на моторот (SoftStart): Да
Четка: Универзална четка
Ногарки: Гумирани тркалца
Број на тркала: 3
Приклучниот кабел: Да
Додаток за оставање на цевката: Да
ХЕПА филтер: 1 ХЕПА филтер

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.