Правосмукалка Gorenje VC1901GACRCY

5.590,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782151705 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Правосмукалка
Тип на правосмукалка: Со сад за прашина
Вид на правосмукалка: За суво чистење
Материјал на куќиште: Пластично
Боја: Црвена
Тип на цевка: Телескопска
Материјал на цевката: Хромирана
Волумен на садот за прашина: 2.2 l
Управувачка локација: Контрола на апаратот
Регулирање на моќноста: Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
Мек старт на моторот (SoftStart): Да
Индикатор за полна вреќичка: Не
Број на додатоци: 2
Четка: Универзална четка
Ногарки: Гумирани тркалца
Број на тркала: 3
Приклучeн кабел: Да
Додаток за оставање на цевката: Да
ХЕПА филтер: 2 ХЕПА филтри
Заштита од прегревање: Да
Должина на приклучен кабел: 7m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.