-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Маус X-Trike 0002 GM215

390 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

7D гејмерски маус
DPI: 1200-2400-4800-7200
Должина на кабел: 1.5m

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.