-18%

Lobod LD 2500

2.790,00 ден

Конвектор

Нема залиха

SKU: 8605613345344 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Електрична конвектор греалка
Вкупна моќност: 2500W
2 нивоа на моќност: 1250W + 1250W
Можност за монтирање на ѕид
Подесувачки термостат
Заштита од прегревање
Погодна за употреба во секоја просторија
Фиксни ногарки за стабилно поставување на секоја подна површина

Дополнителни информации

Производител

Lobod

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.