-12%

Кафемат Dolce Gusto Krups Picolo XS KP1A3B31

3.890,00 ден

Апарат за кафе

Нема залиха

SKU: 3016661159152 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат: Апарат за кафе
Апарат за Еспресо
Моќност: 1340-1600W
Притисок: 15 bar
Подвижен резервоар за вода 0.8л
Избор за топла и ладна вода
Држач за капсула
Рачно дозирање на кафе
Автоматско исклучување
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.