Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Електрично ѓезве за турско кафе Gorenje TCM330W

1.450 ден

Електрично ѓезве

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782388293 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Електрично ѓезве за турско кафе
Материјал на куќиште: Пластично
On/off копче: Да
Индикатор за работење: Црвен индикатор за работа
Термостат: Strix
Ротација 360°: Да
Заштита од прегревање: Да
Заштита од работа без вода: Да
Сигурносен систем: Да
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност
Основа: Да
Лесно чистење: Да
Приклучна моќ: 550 W

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

550W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.