-16%

Држач за ТВ HDL-117B-2

1.090,00 ден

подвижен ѕиден држач за телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач подвижен
Големина на телевизор 14″ – 55″
Максимална тежина на телевизор, кг 50
VESA растојание, mm 100×100
200х200350х350400х400
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vontech

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.