Греалка Senator PTC2000

1.490,00 ден

Греалка

Нема залиха

SKU: 4620034337857 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

2 степени на моќност: 1000W/2000W
Материјал: Керамика и термоотпорен метал
Контрола со термостат
Загрева простор од 20-25 m2 (60 m3)
Заштита од прегревање
Димензии (Ш х Д х В) 189 х 176 х 192 mm

Дополнителни информации

Производител

SENATOR

Моќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.