-18%

Апарат за турско кафе Max NE 302 B

890,00 ден

Апарат за турско кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311009889 Категорија:

Опис

Моќност, W 800-1000
Капацитет на вода 200 ml
Дополнителни функции
Пластичен сад
Копче ON/OF
Скриен грејач
База со кабел
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

MAX

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.