Vox MX 9109

Миксер

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Рачен блендер Vox MX 9112
Моќност: 400 W
Механизам за лесно отстранување на мешалките
5 брзини + Турбо
Сите делови се безбедни за миење садови, тивки и лесни за ракување
2 стандардни маталки, маталки за тесто
Гаранција : 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.