Vox MC 406

Сецкалка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 500 W
Капацитет на садот: 1 л
Стаклен сад
2 Брзини
2 Ножеви
ICE CRUSH
Исечете тврд зеленчук, без компоненти БПА, сите делови се мијат во машина за миење садови
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.