Vox LC T8

15.790 ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 00-1 Категорија:

Опис

Боја: Бела
Класа на енергија: А+
Тип на контрола: Механички
Бројот на програмите: 5
Бројот на температурата: 5
Скриен греен елемент: Да
Осигурач : 10 А
Предперење: Да
Корпа за прибор за јадење: Да
Бројот на сталажите за шолјите: 1
Напон/ фрекфенција: 220V – 230V / 50Hz
Индикатор за старт на програмата: Да
Заштита од изливања: Да
Индикатор за завршување на програмата: Дa
Опција за таблети: Да
Температура (°C): 40-45-50-60-70
Почеток/пауза: Да
Програми: Quick 30min/40°C, ECO, Normal 55°C, Daily 60°C, Intensive 70°C
Нето тежина: 22.5  кг
Вкупна тежина: 26.5 кг

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.